Nowości...


Koktajl proteinowy

Podczas diety protal warto spożywać koktajl proteinowy. Mimo tego, że zdania na temat jego skuteczności (i konieczności stosowania) są podzielone, na pewno picie go nie zaszkodzi.

Składniki:

  • 5 łyżek płatków owsianych
  • 3 szklanki mleka
  • jogurt naturalny
  • truskawki, jagody lub maliny
  • pół kostki półtłustego twarogu
  • 3 łyżeczki odtłuszczonego mleka w proszku

Przygotowanie koktajlu polega zmiksowaniu wszystkich składników razem. Jego zwolennicy uważają, że pierwszą porcję pije się rano, po śniadaniu, a drugą dwie godziny później.

Zobacz też...

Siemie lniane - jest również dobre na odchudzanie. Ponadto siemie lniane wpływa korzystnie na nasz organizm, kondycję, urodę.

Opinie o diecie białkowej

cytat

Hej wszystkim! Muszę przyznać, że jestem tą dietą zachwycona. Jestem w drugiej fazie, męczę się już trzeci tydzień, ale schudłam już 8 kilogramów. Uważam to za ogromny sukces. Mam nadzieję, że moja motywacja utrzyma się na wysokim poziomie przez kolejne parę miesięcy.
~AniaKrk

cytat

To dieta cud! A mówią, że taka nie istnieje, moim zdaniem to najlepsza dieta, jaką kiedykolwiek stworzono. Wyglądam po niej świetnie! Ciekawe tylko, czy do końca życia uda mi się tę moją wagę utrzymać.
~Dominika

cytat

A ja jestem zawiedzona. Odchudzam się już półtora tygodnia, a tu ani śladów różnicy na mojej wadze. Nie wiem, co robię nie tak, ale bardzo mnie to demotywuje. Poczekam jeszcze tydzień, jak nic się nie zmieni, to to rzucam.
~Kach

cytat

Moim zdaniem to dobra dieta, ale początkowo trochę niebezpieczna. Mnie zrobiło się słabo i tak się utrzymywało to przez tydzień. Potem na szczęście wszystko wróciło do normy. Polecam ją wszystkim, którzy wiedzą jak ją rozważnie stosować. Wtedy można uzyskać bardzo zadowalające efekty.
~Aśka

cytat

To najlepsza dieta na świecie! Polecam każdemu! Kto w dzisiejszych czasach nie ma problemów z wagą? No proszę, szanujmy się. Dieta proteinowa to najlepsze, co może spotkać człowieka.
~Mag.

cytat

Dziś mija 5 miesięcy i 7 dni "mojego" Dukana, mam więc na tę "rocznicę" nowy rekord - 20,3 kg mniej. Waga sobie idzie raz w górę (częściej, np. po Świętach i Sylwestrze - 4 kg), raz w dół. Patrzę na trend i myślę "jest dobrze" - muszę tylko na wykres z daleka spoglądać i cel widzieć blisko...
~Krzysztof

cytat

Świetna dieta :) Takich efektów nie da nawet siłownia. Super, polecam!
~Agnieszka

cytat

Działa, działa - po 2 miesiącach 7,5 kg mniej - tylko mam nadzieję bez efektu jojo później.
~Katarzyna